Airbank konsolidace

Jít v dnešní době do banky může být v mnoha ohledech výhodné. Hlavně potom v souvislosti s tím, pokud jdeme žádat o úvěr. V tomto ohledu jsou banky jak známo poměrně výhodnou možností, jak dosáhnout nízkého úroku a výhodných podmínek. Pokud ale budeme skutečně konkrétní, potom je podobnou možností i konsolidace, neboli spojení stávajících úvěrů. Zajímáte-li se i o tuto možnost, a chcete získat bližší informace, podívejme se třeba na to, co nabízí Airbank konsolidace, na které si jasně ukážeme případné výhody, které tato možnost nabídne. Pro ty co nevědí, co konsolidace znamená, si připomeňme, že se jedná o sloučení různých úvěrových produktů do jednoho jediného.

Jaké jsou konkrétní podmínky daného sloučení?

V souvislosti s představením podmínek právě této banky je třeba uvést i to, že podmínky daného sloučení často bývají stejné. Základem jsou běžné osobní půjčky, a to hotovostní či bezhotovostní, nebo třeba spotřebitelské úvěry. A právě tuto možnost umožní Airbank konsolidace také sloučit. Stejně tak je ale možné přidat také kontokorenty, nebo minusové zůstatky na kreditních kartách. Jednou z podmínek je ale i to, že celková dlužná částka musí přesahovat alespoň 10 000 Kč, a zároveň nesmí být vyšší, než je částka 600 000 Kč.

Jak Airbank konsolidace probíhá?

Opět platí, že podobně jako všude jinde. Prvním krokem je žádost, v rámci které je ideální přijít přímo na pobočku, a zažádat si osobně. V tomto případě je vhodné vzít s sebou všechny potřebné smlouvy, které k vašim úvěrům máte. Ty budou vyhodnoceny, dojde k přesnému zjištění vaší dlužné částky, a následně ke stanovení konkrétní výše onoho úvěru, který se tak stane tím jediným, který budete mít. V závislosti na vaší volbě dojde k vytvoření splátkového kalendáře v rozmezí 6 – 120 měsíců, a následně přípravě dané smlouvy. Tu už stačí jenom podepsat, a tím je vše kompletně hotovo a vyřízeno.

Podobné články:

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *