Ložiska, plexi, rychlospojky

Ložisko

Ložisko je strojírenská součástka , která slouží pro přenos sil mezi pohyblivými a pevnými částmi mechanického stroje , přičemž je vytvořeno tak , aby minimalizovalo tření vznikající mezi těmito dvěma částmi . Ložisko některé síly ve stroji zachycuje , jiným umožňuje volný pohyb.

Všechny typy provedení a rozměry ložisek najdete na stránce novotechno.sk . Jako například kuličkový , axiální kuličková , kuželíková , zda jednořadá ložiska .

Plexisklo

Plexisklo je známá látka s dlouhou a dobrou tradicí a pestrými možnostmi využití v průmyslu , ale i v běžném životě . Používá se zejména ve sklářství a ve stavebnictví . Kvalitu plexiskla potvrzují jeho vlastnosti. A to :

– čirost – přibližně 92% propustnost světla ,

– Vysoký povrchový lesk ,

– Odolnost vůči opotřebení , a odolnost vůči teplotám ,

– Stálé a příznivé izolační vlastnosti , široké možnosti zpracování.

V společnosti Novotechno Vám plexisklo nařežou dle vašich požadavků a připomínek ! Více sa dozvíte na stránce.

Rychlospojky

Rychlospojky – po zapojení umožňují flexibilnost bez nutnosti měnit délku potrubí kvůli utěsnění . Doporučuje se používat v pevném potrubí , aby se později snadněji udržovalo a opravováno .

Rychlospojky pro vzduch na rozvod stlačeného vzduchu patří mezi absolutní špičku ve svém segmentu . Vyznačují se vysokou spolehlivostí , životností , ovladatelností a průtokem až 3900 litrů za minutu.

Firma NOVOTECHNO

Firma Novotechno vznikla v roce 1997. Nosný program tvoří import a export ložisek, které jsou na této stránce ve velké míře skladem. Kromě velkoprodeje se firma zabývá i maloobchodním prodejem. Objednávka jakéhokoliv zboží a rozsahu se vyřizuje a expeduje do 24 hodin.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *