Na Slovensku startuje bločková loterie

Tzv. Národní vločková loterie nebude jen klasickou loterií , ale také účinným nástrojem v boji proti daňovým únikům . Tedy alespoň takto si to představuje ministr financí SR Peter Kazimír . Zda tomu tak bude uvidíme už v nejbližších dnech , protože spuštění je naplánováno na 16. září . Pokud jste ještě nebyli o ní informován , zkusíme Vás nyní s jejími pravidly a principem seznámit .

Jak jsme již zmínili výše , resort financí chce přes tuto novinku odhalit nekalé praktiky podnikatelů , kteří se snaží stát zkrátit na základě chybně vydaných bloků z elektronické registrační pokladny . Pojďme se však podívat na to co bude zajímat nás a ne stát .

Přesně od 16.09.2013 budete moci odeslat vaše bločky do loterie a první losování proběhne již 2. října , jak prozradil Ladislav Kriška , generální ředitel státního Tiposu . Kromě toho je známo i to , že do soutěže budete moci zapojit i pokladní doklady z před tohoto období , datum na nich však nemůže být starší než 1. září tohoto roku . Druhou podmínkou se týká výsledné částky na něm , která nesmí být menší než jedno euro. Ptáte se jak se zaregistrovat do bločkovej loterie ? Na výběr budete mít z 5 možností jak se zaregistrovat , přičemž 3 z nich budou zcela bezplatné . Bezplatné možnosti registrace jsou – internetová stránka loterie , aplikace na smart telefony , registrace prostřednictvím prodejních sítí. Placená možnost registrace je prostřednictvím SMS , která bude stát 12 centů . Poslední možností bude registrace na sběrném místě samotné společnosti Tipos , kde za registraci zaplatíte 20 centů . Loterie bude probíhat na dva kola. 1. Kolo , tzv. . První šance bude jednou za dva týdny a výhry v ní budou peněžní počínaje částkou 10 000 eur za první místo . Druhé kolo , Druhá šance , bude zase jednou za 28 dní a hlavními cenami bude 8 aut v hodnotě kolem 10 000 eur . 8 aut kvůli počtu krajů , totiž v Druhé šanci vyberou výherců každého z jiného kraje Slovenska. Více informací a oficiální pravidla soutěže budete moci najít na stránce narodnablockovaloteria.sk

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *