Nová SMS půjčka před výplatou

Mezi nejstarší půjčky na našem trhu patří ty bankovní, které jsou poskytovány dodnes. Pokud mají něco společné, tak poměrně náročný proces získání, ale stejně tak i naopak výhodné podmínky. Oproti nim poté stojí velmi mladý finanční produkt, kterým je Nová SMS půjčka před výplatou. Ta spadá do segmentu takzvaných mikropůjček, které jsou charakteristické hlavně jednoduchým přístupem, benevolentním schvalovacím procesem a rychlým vyřízením.

Jak si lze požádat?

Možnost samotné žádosti vyplývá už ze samotného názvu. K úspěšně podané žádosti o půjčku totiž není třeba nic jiného, než běžný mobilní telefon. Každá společnost poté vyžaduje jiný tvar SMS zprávy zaslaný na konkrétní číslo. V rámci SMS je poté třeba uvádět i identifikační údaje, jako například:

  • Jméno a příjmení
  • Trvalé bydliště
  • Rodné číslo
  • Číslo občanského průkazu

Vše poté doplňují také informace o konkrétní částce, o kterou je žádáno. V tomto směru to jsou sumy v řádech několika tisíc korun, přičemž termíny splatnosti se pohybují od několika dní, do doby jednoho měsíce. Konkrétně ale záleží vždy na tom, u jaké společnosti žádáme.

Vyřízení za pár minut

Dalším velkým pozitivem je rychlost vyřízení. Protože se vše obejde bez papírování a dokládání, mohou být peníze zaslány do pár minut od žádosti. A to na zvolený bankovní účet. SMS půjčka je tedy vhodná nejenom pro běžné klienty, ale i pro osoby nezaměstnané a bez příjmů, pro studenty, důchodce, nebo maminky na mateřské dovolené.

Pozor na úroky

Drobným negativem však může být vyšší úrok, než je běžné. Například v rámci desetitisícové půjčky můžete během jednoho měsíce zaplatit navíc i 3 000 korun českých. Na druhou stranu však získáte peníze ihned a na cokoliv, což mnoho lidí využívá třeba na to, aby pokryly svou nepříjemnou finanční situaci, do které se dostali. A to v současné době není nic neobvyklého.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *