Půjčky pro dlužníky ­ Srovnání půjček, zkušenosti a diskuze

Ne každý má skutečně pozitivní finanční historii. Jsou totiž lidé, kteří měli v minulosti problémy se splácením, nebo mají tyto problémy i v dnešní době. V tomto směru samozřejmě mnohé banky takové klienty odmítají, jelikož s nimi zkrátka mají negativní zkušenosti. Naštěstí existuje bankovní sektor, kde nejsou půjčky pro dlužníky problémem. Konkrétně existují tři hlavní varianty, které si můžeme představit.

Mikropůjčky

Tato oblast je charakteristická tím, že je možné získat sumy v řádech jednotek tisíců korun, a to na dobu několika týdnů, až jednoho měsíce. Výhodou je online nebo SMS žádost, ale také jistota toho, že je vše vyřízeno bez složitého a náročného papírování. Mezi ty hlavní přednosti poté patří.

  • Vyřízení za několik minut
  • Bez potvrzování příjmu
  • Bez nahlížení do registrů
  • Online vyřízení 365 dní v roce
  • Výplata na účet nebo poštovní poukázkou

Hotovostní půjčky

I u této možnosti lze vybrat takové společnosti, které do registrů nenahlížejí a tak jsou schopné půjčit také dlužníkům. Obecně jsou charakteristické tím, že vše začíná online žádostí a následným kontaktem. Během něho se domluví osobní schůzka, na kterou přijede obchodní zástupce společnosti. Ten přiveze smlouvu, která je ihned podepsána, a následně už jsou předány peníze. To vše v rámci několika desítek minut a maximálně 48 hodin od odeslání samotné žádosti.

Půjčky ručené nemovitostí

Tento typ půjček je také ideální pro všechny dlužníky, a to proto, že hlavní roli zde hraje nemovitost. Nečekejte tedy prověřování ani diskuze o vaší minulosti, jelikož od ceny domu, bytu, pozemku i chatky se odvíjí to, kolik peněz můžete konkrétně dostat. Zapomeňte také na dokládání příjmu, jelikož ani ten není nutný. Na závěr je ale určitě třeba dodat, že pro tu nejvýhodnější možnost je dobré nezapomenout na porovnání půjček, abychom nalezli skutečně tu nejlepší.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *