SIM PŮJČKA ­ podvod, zkušenosti a diskuze

V bance, na pobočce nebankovních společností, nebo online. To vše jsou možnosti, kde si lze požádat o půjčku. Daná možnost ale rozhodně není jediná, jelikož k žádosti často stačí i mobilní telefon. Zažádat si právě jeho prostřednictvím umožní SIM půjčka, která tak přináší celou řadu výhod:

  • Možnost zažádat si kdykoliv a odkudkoliv
  • Možnost získat peníze i se zápisem v registru dlužníků
  • Možnost získat peníze i bez doložení příjmu
  • Rozsáhlá věková hranice 18 – 65 let
  • Možnost nechat si zaslat peníze na účet, nebo na adresu
  • Klient si může půjčku po splatnosti za poplatek prodloužit o 7, 15 nebo 21 dní.

Kolik si lze půjčit?

Daná půjčka spadá do segmentu takzvaných mikropůjček, což dokládá také celková nabídka částek, ale i termínů splatnosti. Půjčit si tedy lze jakoukoliv částku z rozmezí 1 000 – 11 500 Kč, a to na dobu buď 7 až 30 dní, popřípadě i na dobu jednoho měsíce. Tím je jasně určeno datum, do kterého musí být tato půjčka vrácena zpět na účtu společnosti SIM půjčka. Jelikož se ale jedná o takto malé částky, ukazují zkušenosti žadatelů, že to není žádný problém.

Bez dokládání účelu půjčky

Daný produkt je z hlediska podmínek i výhod jasným zástupcem tohoto segmentu. Může tak pomoci přežít dobu bez další výplaty, ale stejně tak pomůže také s nečekaným výdajem. Jistotou v tomto směru je i fakt, že účel půjčky není třeba dokládat. Stejně tak není třeba dokládat ani potvrzení o příjmu, nebo například tištěnou podepsanou smlouvu.

Perfektní přístup k zákazníkovi

Je jasné, že stát se může cokoliv, a tak jako klienti nemusíte mít obavu se na tuto společnost kdykoliv obrátit. Zákaznická linka je připravena řešit vaše dotazy a vést diskuse směřující k tomu, aby vám bylo maximálně vyhověno. Například máte možnost nechat si třikrát prodloužit termín splatnosti. I to ukazuje, že se rozhodně nejedná o žádný podvod ale o možnost, jak získat peníze rychle a bez problémů.

Sídlo společnosti:

SIM Půjčka s.r.o.

Na Zatlance 3283/10

150 00 Praha 5

IČ: 015 48 689

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 208391.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *