Uni Credit bank konsolidace půjček

Do banky jsme zvyklí chodit kvůli založení běžných účtů, pro úvěry, nebo v rámci jiných poskytovaných služeb. Přesto to však nejsou jediné možnosti, proč do banky zajít. Zvláště pokud máte několik úvěrových produktů. V tomto případě se vám totiž vyplatí je konsolidovat. A pokud jste ve stádiu, kdy vybíráte tu vhodnou banku, potom vám chceme představit možnosti, které může nabídnout Uni Credit bank konsolidace půjček. Tato banka totiž není na našem trhu žádným nováčkem, a tomu samozřejmě odpovídá také charakter poskytovaných služeb.

Vysoká částka, kterou si lze sloučit

Tou hlavní výhodou, kterou může Uni Credit bank konsolidace půjček nabídnout svým klientům, je zcela určitě možnost převést si úvěry až do výše 600 000 Kč. To ale není to jediné, jelikož pokud žádáte třeba i s vaším partnerem, manželem nebo manželkou, můžete danou částku navýšit až na jeden milion korun. Díky tomu se do tohoto limitu bez obav vejdou hotovostní i bezhotovostní půjčky, spotřebitelské úvěry, kontokorenty, kreditní karty, popřípadě i jiné úvěrové produkty obou partnerů. Jakmile poté vše doloží, může se rozběhnout celý proces chválení.

Výsledkem jsou úspory, ale také četné výhody

Velkou výhodou konsolidací, a tuto banku nevyjímaje, jsou úspory. Ostatně ty ukazuje banka třeba na svých reprezentativních příkladech. Nejvíce markantní jsou potom hlavně na měsíční splátce, která tak dokáže výrazným způsobem ulevit rodinným rozpočtům. Další z výhod, kterou Uni Credit bank konsolidace půjček nabídne, je také to, že se nemusíte bát jakýchkoliv poplatků, které by s daným postupem jakkoliv souviseli. K tomu přidejte možnost pojištění nebo to, že si lze splátku také pětkrát odložit, a bude vám jasné, proč do této banky směřují kroky mnoha klientů, kteří chtějí dát sbohem několika svým půjčkám, a chtějí tak mít pouze jednu, s jedinou měsíční splátkou.

Podobné články:

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *