Úrokové sazby hypotéky srovnání bank

Získat hypotéku je dnes jedinou možností, jak můžeme financovat koupi nebo stavbu nemovitosti, Pokud i vy nad touto možností uvažujete, potom by mělo být ve vašem zájmu hlavně to, aby byla daná hypotéka co možná nejvýhodnější, a to po stránce úroků. A tak primárně sledujete aktuální úrokové sazby hypotéky. Srovnání bank poté může být ideální cestou k tomu, jak si udělat skutečně dokonalý přehled o tom, jak si na tom většina z nich stojí, a která může vyjít opravdu nejlevněji.

Myslete i na různé bonusy

Samozřejmě sazba, která je uvedena v ceníku, rozhodně nemusí být určujícím kritériem, podle kterého danou výhodnost posoudíte. Mnoho bank dnes nabídne i četné výhody, které poté mají vliv především na snižování této sazby. Příkladem může být třeba Česká spořitelna, která vám, pokud ji splácíte z vašeho běžného aktivně využívaného účtu, sníží úrok dokonce o půl procenta. K tomu všemu lze ale získat i další bonusy, které se vážou ke zvolené délce fixace. A podobné benefity vás samozřejmě mohou čekat u celé řady různých bank.

Využijte online srovnávač, nebo finančního poradce

Procházet ale ceníky jednotlivých bank, nebo je snad obvolávat se svou žádostí není vždy dobrou volbou. Mnohem účinnější a cenově také logicky výhodnější je možnost využít různých porovnávačů. Díky nim si tak můžete snadno a rychle a samozřejmě i konkrétně spočítat, jak je jaká hypotéka výhodná, a tedy jaké má konkrétní úrokové sazby.

Spolu s tím je ale třeba dodat, že podobnou věc za nás může udělat finanční poradce, který má o trhu mnohem lepší přehled, a zároveň nám tak může nabídnout své služby. Poté už jenom předloží přehled, a v případě potřeby může dále poradit také s tím, u které banky si ji máme nakonec vzít, jelikož to pro nás bude nejvýhodnější. A navíc budeme mít dané zjištění téměř bez práce a jakýchkoliv starostí.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *