Cetelem konsolidace

Stejně jako v případě půjček, i v případě konsolidace úvěrů je ideální volbou nebankovní společnost. Důvody této volby jsou u mnohých jasné. Především to jsou výhodnější podmínky z hlediska požadavků na klienta, rychlejší vyřízení, a také vyšší limity konsolidovaných úvěrů. V souvislosti s tím se tak můžeme podívat na to, jak vypadá Cetelem konsolidace, tedy sloučení úvěrů u jednoho z největších hráčů na trhu. A i zde jasně platí výše uvedené. Daná jednoduchost spočívá už třeba v tom, že od vás tato nebankovní společnost nechce doklady o tom, kolik a kdy vlastně dlužíte. To je v tomto směru poměrně zajímavým krokem, jak získat klienty.

Kolik lze sloučit a za jakých podmínek?

Co však všechny případné klienty také zajímá, to je maximální výše úvěrů, které lze vlastně slučovat. V tomto ohledu se jedná o limit rovný 1 000 000 Kč. Přesně tolik může tvořit součet vašich aktuálních dluhů u bank, nebankovních společností, nebo na kreditních kartách. A právě tyto dluhy umí Cetelem konsolidace sloučit do jednoho, vytvořit tak jednu částku, a na ni aplikovat splátkový kalendář. A abychom i u něho zmínili konkrétní podmínky, potom musíme říci, že tento v principu nový úvěr lze splácet od šesti, do sto dvaceti měsíců. Výsledná volba termínu je samozřejmě na vás samotných, ale obecně platí to, že pokud zvolíte ten nejvyšší, logicky se vám sníží měsíční částka. A to by měl být právě váš hlavní cíl, když chcete své úvěry konsolidovat.

Výhody, které rozhodně přijdou vhod

Konkrétní podmínky, jaké Cetelem konsolidace má, jsme si tedy již shrnuli. Samozřejmě s podmínkami mohou souviset také četné výhody. Jednou z takových je rozhodně to, že si můžeme na náš úvěr vzít výhodné pojištění. Další výhoda souvisí se splátkou, kdy má každý klient šanci získat každý rok zpět jednu splátku. Jediné, co k tomu stačí udělat, je pravidelně splácet.

Podobné články:

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *