Konsolidace se CitiPůjčkou ­ podvod, zkušenosti a diskuze

 

Mnoho půjček a doslova likvidační splátky. To je ten hlavní důvod, proč využít takzvanou konsolidaci, tedy sloučení půjček. Tu dnes nabízí řada nebankovních firem, ale i bankovních institucí. A jednou z nich je určitě i CitiBank a její CitiPůjčka. Ta dle zkušenosti klientů nabídne nejenom možnost půjčit si, ale také možnost konsolidovat stávají úvěr – a to za těchto podmínek:

  • Sloučení částek v řádu 30 – 600 000 Kč
  • Možnost rozložit splátky na 24 – 72 měsíců
  • Možnost snížit si úrokovou sazbu až na 8,99 procent
  • Možnost posouzení do 5 minut a následného rychlého vyřízení – do 3 dnů

Jaké povinnosti má klient?

Samozřejmě daná možnost není pro každého, což samozřejmě vyvolává vlnu diskuze, ale zároveň se banka kryje před tím, aby narazila na nepoctivého klienta. Kromě standardní podmínky, jako je věk 18 let je povinností nejenom zaměstnání, ale také čistý měsíční příjem ve výši 15 000 Kč. Pokud o konsolidaci žádají dva klienti společně, je třeba, aby dosáhli příjmu 20 000 Kč čistého. Vše je následně nutné samozřejmě doložit, a to při osobní schůzce s bankovním poradcem.

Stejně tak je ale třeba doložit také veškerou dokumentaci ke všem půjčkám, které chce klient spojit. Doložit musí taký výpisy z účtu, u kterých je poté patrné, že skutečně platil splátky. Ačkoliv podmínky vypadají náročně, stále je třeba mít na paměti, že lze splátku snížit i o několik tisíc, a o několik desítek tisíc snížit třeba i celkovou sumu.

Jaké úvěry lze konsolidovat?

Je jich široká škála, od kontokorentů, bankovních a nebankovních půjček, po hotovostní i bezhotovostní půjčky, nebo kontokorenty. Navíc je možné takto zvýhodnit i špatný úvěr, který byl spíše podvod s vysokými poplatky. Tím, že ho převedete k CitiBank lze také výrazně ušetřit. Proto je dobré neváhat, jelikož lze konsolidovat pouze takové produkty, na kterých nemáte dluhy v rámci splátek.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *