Které nebankovní instituce vám skutečně půjčí?

Pokud zrovna potřebujete půjčit si nějaké peníze, zřejmě nepůjdete do banky žádat o půjčku. Klasické bankovní domy a komerční banky totiž při vydávání úvěrů vyžadují celou řadu dokumentů potvrzujících výši vašich současných příjmů, kontrolují záznamy v bankovním registru dlužníků a celou řadu dalších věcí, díky nimž celý schvalovací proces trvá poměrně dlouho, přičemž vůbec není jisté, jestli vaše žádost o půjčku bude schválena. Z tohoto důvodu vznikla na našem trhu řada nebankovních institucí, které poskytují okamžité půjčky bez zmíněné administrativy. To je obzvláště výhodné v případě, pokud zrovna potřebujete půjčit peníze ihned a nemůžete si dovolit čekat. Celou půjčku navíc vyřídíte i z pohodlí vašeho domova online a nemusíte vůbec nikam chodit, brát si volno v práci nebo kontrolovat otevírací hodiny v bance. Prostě jenom ve svém volném čase zasednete k internetu a během pár minut je všechno hotovo.

Jak se nenechat oklamat?

Nabídka takových půjček je dnes skutečně nesmírně pestrá a existuje celá řada společností, které tyto služby provozují. V celé té změti internetových podniků však také existuje celá řada různých podvodníků. Jak tedy poznat, která společnost vám skutečně půjčí a nenechat se oklamat?

Kritéria výběru

Pokud se tedy už rozhodnete pro nějakou půjčku u nebankovní internetové společnosti, měli byste dbát na pár věcí, abyste nenaletěli. V prvé řadě si ověřte, jestli daná společnost existuje už delší dobu a má minimálně nějakou reklamu, třeba i v televizi. Pokud ano, pak si můžete být jisti, že nenaletíte. Takové společnosti jsou například Ferratum, Omega, Crediton nebo Perfect Money. U těchto společností si můžete být jisti, že vás neoklamou.

Krátké půjčky

Jedná se však jen o krátkodobé úvěry pomocí SMSek nebo online formulářů. Pro větší půjčky musíte do komerčních bank.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *