Půjčka FairCredit ­ FajnPůjčka ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Nejenom mikropůjčky, nebo půjčky před výplatou jsou oblíbenou možností, jak získat peníze. Dobrou volbou jsou i klasické nebankovní půjčky, mezi které patří i FajnPůjčka společnosti FairCredit. Tato firma celkem dobře eliminuje rizika s tím, že by se snad jednalo o podvod, jelikož má nejenom tradici, ale také 12 poboček. To je zárukou jistoty a stability, ale i možnosti toho požádat o potřebné peníze osobně. Mimo to je ale možné podat žádost telefonicky, nebo také prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Čím je půjčka charakteristická?

Ze zkušenosti s nebankovním trhem je jasné, že tyto půjčky mají velmi snadné podmínky získání, a ani FajnPůjčka není v tomto směru výjimkou. Stačí bydlet na území ČR, dosáhnout plnoletost a také mít vlastní platný občanský průkaz. Samozřejmostí je poté i nutnost vlastního příjmu, který je třeba doložit za poslední tři měsíce. A to buď výplatní páskou, ale třeba také výpisem z účtu. Mezi další charakteristiku potom patří:

  • Možnost získat 4 000 – 50 000 Kč
  • Splatnost 43 – 58 týdnů
  • Vyplacení v hotovosti, nebo na účet
  • Rychlé a jednoduché vyřízení
  • Bez nahlížení do registrů

Peníze od různých společností

Jak uvádějí mnohé diskuze, ale i společnost FairCredit na svém webu, nejedná se o přímého poskytovatele, ale o zprostředkovatele půjček. Díky tomu může každému klientovi vybrat možnost, která bude jeho potřebám maximálně sedět. A to co do jeho bonity, tak i požadované částky, nebo výše výplaty. Tím lze samozřejmě ušetřit i velké množství času.

Stejně tak lze ušetřit také na úrocích, jelikož i ty mohou být v rámci různých poskytovatelů nízké. Konkrétní výše je samozřejmě jasným faktem v samotné smlouvě. Stejně tak je faktem i to, že peníze lze využít skutečně na cokoliv, bez nutnosti dokládání účelu, a to ať už je požádáno o jakoukoliv sumu z dostupných možností.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *