Credit Alliance půjčka ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Těmi nejnižšími půjčkami na našem trhu jsou takzvané mikropůjčky v řádech tisíců korun. Naproti nim jsou však půjčky ručené nemovitostí, které mohou nabídnout sumy výrazně vyšší. Pokud bychom měli být konkrétní, tak i částky 10 000 000 Kč. Přesně to je totiž maximum, jaké nabídne Credit Alliance půjčka, která je ze zkušenosti ideální pro toho, kdo potřebuje opravdu velkou sumu doslova na cokoliv. Účel půjčky totiž není třeba dokládat, což patří mezi jednu velkou výhodu.

Společnost je pouze zprostředkovatel

Co je samozřejmě třeba také dodat, to je i fakt, že Credit Alliance je pouze zprostředkovatel daných půjček, který spolupracuje s velkými firmami a poskytovateli, a tím eliminuje případný podvod na klienty. Sám tedy reálné poskytovatele prověří a teprve poté je nabídne v rámci svého portfolia. A to jak těm, kteří chtějí konkrétní půjčku za konkrétních podmínek, tak i těm, kteří by měli zájem o vyjednání individuálních podmínek.

Čím je půjčka charakteristická?

Ať už jsou důvody pro získání půjčky jakékoliv, je určitě třeba zmínit i základní charakteristiku. Mezi tu poté patří:

  • Částky v rozmezí 100 000 – 10 000 000
  • Termín splatnosti v rozmezí 1 – 10 let
  • Bez nutnosti prověřování bonity a prověřování příjmu
  • Nutné ručení nemovitostí
  • Vyřízení během několika dní

Vše v rámci jedné schůzky

Velkou výhodou daného poskytovatele je i to, že dokáže vše zařídit a vyřídit během jedné jediné schůzky. Na té je třeba doložit pouze několik potřebných věcí o dané nemovitosti a dále už může být sepsána smlouva. To vše bez dokládání účelu a tedy bez nutnosti diskuze o tom, k čemu budou peníze použité. Stejně tak není třeba dokládat ani příjem, nebo také mít strach s nahlížení do registrů. Ani toho se u půjčky Credit Alliance není třeba bát. Stejně tak se není třeba bát vysokých úroků, jelikož sazby začínají na necelých sedmi procentech.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *