Finsen | Srovnání půjček, zkušenosti a diskuze

První mikropůjčky, tedy takzvané půjčky před výplatou k nám přišli z Finska. I na to jasně navazuje společnost Finsen, která v této oblasti také nabízela úvěry těm, kteří měli zájem o peníze na řešení své aktuální finanční situace. Co ale byla na této půjčce poměrně zajímavé, to byl fakt, že každému klientovi půjčovala zcela bez úroků a zcela bez jakýchkoliv poplatků. To logicky bylo spojeno s velkým zájmem. Jak ukazovali mnohé diskuze, skutečně klienti peníze bez jakéhokoliv úroku dostávali. V tomto směru se jednalo zase o určitý unikát, který byl s naším trhem spojen.

Za pár minut byly peníze na účtu

Finsen se svou nabídkou z hlediska jednoduchosti a rychlosti nijak zvlášť nevymykal. Jediné, co bylo potřeba, byla online žádost vyplněná prostřednictvím internetových stránek společnosti. Následně už se spustil schvalovací proces, který byl téměř automatický, hlavně potom extrémně rychlý. Po jeho vyřízení již došlo k tomu, že byly peníze zaslány na bankovní účet žadatele. To poté směřovalo k tomu, že daná půjčka nabídka tyto podmínky:

  • Možnost získat peníze bez složitého papírování
  • Možnost získat peníze kdykoliv a odkudkoliv
  • Snadné vyplnění žádosti
  • Bez dokládání příjmů
  • Bez nahlížení do registrů

Dnes už možnost půjčky neexistuje

Ačkoliv zákazníci měli zkušenosti velmi pozitivní, a to hlavně proto, že mohli získat nejvýhodnější půjčku na trhu, dnes už tuto možnost bohužel nemají. Samotná společnost sice ještě stále existuje, stejně tak fungují i webové stránky, ale půjčení už možné není. I proto mnozí váhají, zda se podnikatelský záměr nevyplatil, nebo to byl jenom podvod na mnohé klienty. Přesto ale společnost dál uvádí všechny kontaktní a další nezbytné údaje a tak je jasné, že bychom se v rozhodování měli přiklonit k oné první variantě, a to k tomu, že se jí přestalo poskytování půjček vyplácet.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *