Konsolidace půjček FIO banka

Pokud bychom měli udělat průřez trhu, kdo všechno poskytuje konsolidace půjček, rozhodně nám tak bude chybět několik poměrně známých subjektů, které jsou v bankovním segmentu známými bankami. A tak například konsolidace půjček FIO banka vůbec neexistuje, a proto o ní nenajdete zmínku ani na internetových stránkách banky, ani v případných cenících, nebo produktových letácích. Pro mnohé je to poměrně neobvyklé, jelikož banka běžné úvěry jako takové nabízí, ale přesto danou možnost nemá k dispozici.

Zkuste se poptat na pobočce

To, že oficiálně není konsolidace půjček FIO banka nabízena, ještě neznamená, že nelze s tímto požadavkem do banky jít. Tedy abychom byli konkrétní, je třeba si nejdříve říci, jak vlastně taková konsolidace vypadá. Vy máte několik dluhů, a to třeba ve formě půjček, kreditních karet, nebo i kontokorentů. Pokud požádáte kohokoliv o jejich konsolidaci, tak ten je ze svých peněz kompletně zaplatí, a vy následně tento krok platíte jemu. A to samozřejmě v té výši, která chyběla u jednotlivých splátek. Výhodou tohoto kroku je to, že následně už neplatíte několik splátek, ale vždy pouze jednu.

Cestou k zajištění může být individuální domluva

Jako klienti tak máte možnost zajít na pobočku, a domluvit se na běžném úvěru. Ten však nebude využitý pro vaši osobní potřebu, ale bude použitý k tomu, abyste z něho zaplatili všechny vaše pohledávky. Následně vám sice nebudou k dispozici žádné peníze, ale budete už platit pouze FIO bance, což je alternativa, která by byla stejná i v případě regulérního konsolidování. I tímto způsobem tak lze na konsolidaci jít, a to i když ji daná banka oficiálně nenabízí. Samozřejmě v souvislosti s daným úvěrem je třeba počítat s nutnými dokumenty, které se týkají třeba vašich příjmů, obratů na účtu atd. To je běžný postup i při standardních konsolidacích, a je tedy dobré s ním počítat.

Podobné články:

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *