Petrova Půjčka ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Kdo o tomto finančním produktu již někdy slyšel, ten jistě ví, že se jedná o obchodní název půjčky, která spadá do segmentu běžných nebankovních půjček. Přesto je ale Petrova Půjčka v něčem unikátní, tak ve škále částek a možností splácení. V tomto směru se snaží jít svou vlastní cestou. Nabídne totiž sumy v rozmezí 10 – 150 000 korun českých, a to na dobu od 12 do 84 měsíců. Samozřejmostí je, že si sám klient může zvolit konkrétní možnosti toho, kolik si vezme a na jak dlouho. Navíc ho v souvislosti s půjčkou čeká i několik výhod, jako třeba:

  • Možnost získat zpět až polovinu úroků
  • Možnost mít peníze na účtu do 24 hodin
  • Možnost rychlého vyřízení, bez doložení příjmu
  • Žádost bez zajištění, ručitele, nebo spolužadatele

Online proces žádosti

Stejně jako u celé řady konkurentů, i u Petrovy Půjčky není třeba kvůli žádosti kamkoliv chodit a vést jakékoliv diskuze. Stačí totiž vyplnit krátký online formulář, který je prvotním impulsem pro samotné schválení. Následně už budete jako žadatelé kontaktováni a po telefonu s vámi budou probrány všechny detaily. Jakmile bude vše hotovo, může se naplno rozběhnout schvalovací proces, na jehož základě budou peníze přispány na váš bankovní účet. Ze zkušenosti s bankovním trhem to navíc nebude trvat déle, než 24 hodin, a to v rámci i jiných bank.

Nízký úrok rozhodně potěší

Že Petrova Půjčka není podvod, dokazuje nejenom fakt, že společnost na našem trhu působí od roku 2011, ale i fakt, že má velmi pozitivní reference z řad klientů. Velkým pozitivem jsou ale i úrokové sazby, které se drží na standardu nebankovního sektoru. Příkladem může být RPSN, tedy roční procentuelní sazba nákladů, která se pohybuje okolo hranice 15 procent, což dnes bývá naprostým standardem. Zvláště s ohledem na tak snadné podmínky získání této půjčky. I proto řada klientů nad konkrétním úrokem často mávne rukou.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *