Výhodný nákup tonerů

Každý , kdo ke své práci využívá počítač a má připojenou tiskárnu se již setkal s tím, že mu došla barva v tiskárně . Po minutí původní náplně přichází na řadu otázka, zda investovat do koupě úplné nové náplně nebo raději zakoupit levnější alternativu .
Zejména u tonerů je rozdíl v ceně dost citelný. Toner vyrobený výrobcem tiskárny je vždy dražší než tzn . kompatibilní či renovovaný toner. Přitom kvalita bývá téměř k nerozeznání .

Originální tonerová kazeta je zabalena v originálním obalu, který je kvaitní a klient si připlácí i za tuto “ drobnost “ . Do zcela nových tonerů investují zejména velké firmy, ve kterých nikdo neřeší účelovost těchto tonerů .
V menších firmách , stejně tak jako i do domácnosti si ale každý spočítá , co za danou částku získá. Vždyť pokud je na obalu uvedeno, že z dané kazety dokážete vytisknout například 2000 stran , tak proč zbytečně přeplácet .

Pokud se rozhodnete pro koupi kompatibilního toneru , tak ušetříte, protože toner nevyrobil výrobce tiskárny, ale jiná firma , která si neúčtuje tak vysokou částku . Výrobci kompatibilních tonerů nemají tak vysoké náklady na výrobu tonerů , protože používají levnější materiály .
Stejně výhodná je i renovace tonerů . Vždyť proč nepoužít stejnou tonerovou kazetu i dva krát , pokud je nepoškozená . Při renovaci se původní kazeta kompletně vyčistí a opotřebené komponenty se vymění .

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *