Rychlé podnikání na Slovensku

Pokud se rozhodnete podnikat na Slovensku připravte se na to , že založení Vaší nové firmy bude trvat minimálně několik týdnů, přesněji až 30 dní . Po splnění všech náležitostí a po podání žádosti o zápis firmy do Obchodního rejstříku má soud těchto 30 dní na to, aby všechny náležitosti zkontroloval a následně bude-li vše jak má být firmu do Obchodního rejstříku zapíše.

Mnohem jednodušším způsobem jak se dostat k firmě je zakoupit si firmu, která již je v Obchodním rejstříku zapsána, čili zakoupit si ready made ​​firmu . Jsou to firmy, které jsou zapsány v Obchodním rejstříku , mají vlastní název , sídlo , předměty podnikání, splacený základní kapitál , čili podnikat v takové firmě je možné ihned po splacení stanovené částky a podpisu smluv . Všechny potřebné změny jsou následně provedeny v průběhu několika dní, kdy dojde i ke změně vlastníka a jednatele ( jednatelů ) firmy.
Se sídlem firmy si také nemusíte dělat těžkou hlavu. Nemusíte hledat vhodný prostor , kde byste sídlili , svou činnost můžete řídit iz Čech či kteréhokoliv jiného koutu světa, protože firma na Slovensku bude využívat služeb virtuálního sídla na některé z adres v Bratislavě.

Sepsáno ve spolupráci s companyconsulting.sk

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *