SRO na Slovensku

Co vlastně s.r.o. znamená? Je to společnost s ručením omezeným. Může ji založit jeden nebo několik společníků, ale ne více než pedesat. Všichni společníci ručí za závazky společnosti omezeně , t.j. pouze do výše svého nesplaceného kapitálového vkladu. Tento vklad musí složit předem a musí být spolu minimálně 5 000 eur, přičemž vklad každého ze společníků musí být alespoň 750 eur.

Založení s.r.o. je komplikovaný proces, který vyžaduje znalost příslušných právních předpisů a legislativy nezbytných pro úspěšný zápis do společnosti do Obchodního rejstříku. Internetový portál nám nabízí možnosti jak si založit sro, tím že se zkontaktujeme s pracovníky online firmy na adrese: http://www.onlineinvest.sk/zalozenie-sro . Společnost Onlineivest nabízí také nájmu virtuálních prostorů pro chod firmy, což je pro laika velmi vyhovující skutečnost. Virtuální sídlo využívají v dnešní době hlavně podnikatelé, kteří nejsou přímo z velkeho města a tím ušetří na pronájmu drahých kancelářských prostorách v hlavním městě Slovenska – v Bratislavě. Ohledně virtuálního sídla se můžete dočíst více zde.

Ready Made společnost je vlastně rychlé vyřízení a založení společnosti. Zákazníci, kteří si chtějí založit společnost okamžitě a chtějí předejít legislativním průtahům, tak pro těchto podnikatelů je to ta správná volba. Toto založení je finančně náročnější, ale založení je rychleji a efektivněji. Díky Online Invest s.r.o., můžete při koupi ready made ​​společnosti začít podnikat hned po zaplacení stanové částky za společnost, kterou si vyberete!

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *