Konsolidace zajištěná nemovitostí

Pokud lidé hledají nejvýhodnější možnosti, jak konsolidovat své úvěry, mají často zcela rozdílné požadavky. Jeden hledá velmi rychlé schválení, druhý se orientuje na nejvýhodnější úrok, a třetí zase může vyhledávat nejvyšší limity částek, jaké lze sloučit. Ve všech případech existuje řešení, jelikož díky nasycenosti trhu je řada možností, ze kterých si každý může vybrat. Pokud bychom ale chtěli zohlednit tu poslední možnost, tedy nejvyšší možnou konsolidovanou částku, potom bude řešením konsolidace zajištěná nemovitostí. Když si tuto variantu lehce přiblížíme, je jasné, že ji můžeme přirovnat třeba k běžné půjčce, která může být nemovitostí také ručena. Vše se poté točí právě kolem ní a kolem její hodnoty.

Odhad bývá nezbytností

Aby mohla být daná konsolidace zajištěná nemovitostí vůbec provedena, je třeba nejdříve odhad ceny nemovitosti. Kdo ho nemá k dispozici, tomu ho často daná společnost může zajistit, a to i zdarma. Následně se tak zjistí její skutečná cena, a může být sdělena maximální částka, která se dá konsolidovat. Rozhodně je výhodné, že oproti běžně hledaným nabídkám má tato forma své nejvyšší limity o mnoho výše. Není tak problémem slučovat i velmi vysoké úvěry, ale i dluhy na několika kreditních kartách, nebo třeba minusové zůstatky na účtech, u kterých využíváte kontokorentní úvěry.

Na žadatele nejsou kladeny žádné další nároky

A ačkoliv je v souvislosti s danou možností ručeno nemovitostí, má to pro klienty i řadu výhod, Především potom takových, že nebývá nahlíženo do registrů, ani nemusí být vyžadováno potvrzení o příjmu. Tím se tak konsolidace zajištěná nemovitostí může stát nejdostupnější volbou, ale pouze pro každého, kdo nemovitým majetkem disponuje. Poté už stačí zamířit na pobočku nebankovní společnosti, jelikož to jsou právě ty, které tuto možnost aktivně nabízejí. A jelikož jich je v každém regionu i několik desítek, máte z čeho vybírat.

Podobné články:

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *