Půjčka 2000

Potřebujete právě nyní „založit“ do výplaty? Vyskytly se v domácnosti nenadálé výdaje, nebo potřebujete peníze na drobné opravy? Chcete si půjčit 2000 Kč? Pak čtěte dále a podívejte se s námi na půjčku SUPERMONEY. Společnost SUPERMONEY s.r.o., česká společnost, poskytuje půjčky 2000 Kč na cokoli. Proces vyřízení půjčky probíhá online přes webové stránky a spolu s rychlým schvalovacím procesem zaručuje rychlé dodání peněz na váš účet.

Jak získat půjčku SUPERMONEY

Jako nový klient se nejprve musíte zaregistrovat. K tomu vám stačí pouze mobilní telefon a číslo vašeho bankovního účtu. Vyplníte registrační formulář. Uhradíte registrační poplatek 1 Kč, který zaplatíte pouze jednou, a to při registraci. Po registraci či přihlášení si ve vašem klientském kontu vyberete výši půjčky, v případě půjčky 2000 Kč je výše jasná, délku splatnosti půjčky a formu doručení financí, a to buď na účet, nebo poštovní poukázkou. Požadavek na půjčku již stačí pouze odeslat. Po úspěšném schválení vám bude zaslána částka na účet či složenkou.

Výhody půjčky 2000 Kč SUPERMONEY

Vyřízení žádosti a získání půjčky je snadné a rychlé. Jak už to bývá, potřeba ve finančních prostředcích může vzniknout kdykoli a na cokoli. Výhodou této půjčky je, že ji můžete použít pro různé účely. Pro získání půjčky není zapotřebí žádná zástava. Půjčku získáte i bez potvrzení příjmu. Můžete si být jisti, že společnost nebude vyžadovat registrační poplatky předem. U této půjčky se určitě nikdy neocitnete ve znevýhodněných podmínkách.

Ceník a prodloužení půjčky SUPERMONEY

Půjčku 2000 Kč si můžete sjednat na 14 dnů za poplatek 340 Kč, nebo na 30 dnů za poplatek 500 Kč. Splatnost půjčky si snadno prodloužíte o 10 dnů odesláním příslušného poplatku, který činí 360 Kč. Půjčku samozřejmě můžete splatit předčasně bez poplatku navíc. Bohužel za zpožděnou splátku vám hrozí sankce. 4. den po splatnosti činí pokuta 20 % z půjčené částky, 6. den po splatnosti činí pokuta 35 % z půjčené částky a po 8. dnu po splatnosti činí pokuta 50 % z půjčené částky. Smluvní pokuty se sčítají.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *