Půjčky bez potvrzení o příjmu

V současné době není tíživá finanční situace v rodinách ničím výjimečným. V této situaci se můžete obrátit na nebankovní sektor, kde získáte půjčku kdykoliv a za velmi výhodných podmínek. Nebankovní společnosti nabízí půjčky bez poplatku, bez zástavy, bez nahlížení do registru dlužníků a nabízí i půjčky bez potvrzení o příjmu. Právě rychlou půjčku bez potvrzení o příjmu nabízí také mezinárodní společnost Ferratum.

Půjčka bez doložení příjmu

Tato půjčka je již dobře známá a velmi využívaná po celém světě, jelikož má jasné podmínky a je otevřená širokému okruhu lidí. Rychlou půjčku Ferratum získáte bez dokládání příjmů, tedy i vy, kteří nemůžete doložit příjem, protože jste zrovna například ztratili zaměstnání nebo jste dlouhodobě nezaměstnaní, tudíž nemáte žádný doklad od zaměstnavatele.

Výhody půjčky Ferratum

Jako nový zákazník si můžete půjčit 1000 Kč. Dlouhodobí zákazníci si mohou půjčit až 10 000 Kč. Půjčku vyřídíte online do 10 minut, bez ručitele a bez nutnosti osobní schůzky. Pokud si o rychlou půjčku žádáte poprvé, po odeslání žádosti vám zavolá pracovník zákaznického servisu a ověří údaje vaší žádosti. Také vám objasní způsob zaslání peněz. První půjčka vám bude zaslána poštovní poukázkou na vaši adresu, takže peníze obdržíte do 3 pracovních dnů. Další půjčky pak již můžete mít na vašem bankovním účtu maximálně do druhého pracovního dne, většinou však do 1 hodiny. Při opakované žádosti již nebudete kontaktováni kvůli ověření údajů a peníze vám budou odeslány rovnou na bankovní účet, který jste uvedli v žádosti o půjčku.

Splatnost půjčky Ferratum

Splatnost půjčky je 21 dní a je bez úroků. Platíte pouze poplatek za poskytnutí půjčky, což je 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč. Je samozřejmě možné si půjčku prodloužit, například pomocí sms zprávy. Půjčku můžete splatit i dříve než je stanovená doba. Pokud nezaplatíte včas, bude vás kontaktovat oddělení pohledávek a připomene vám zpoždění platby. Při větším zpoždění vám bude připočtena smluvní pokuta dle obchodních podmínek.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *