Průběh žádosti o hypoteční úvěr

Pokud jste se rozhodli vzít si hypoteční úvěr , dozvíte se tu tedy průběh žádosti , co od Vás bude banka žádat , a co byste měli v jednotlivých částech žádosti dělat. Abyste se lépe zorientovali , ukážeme si průběh vaší žádosti přes návštěvy , které budete muset provést .

Nejprve byste si měli vybrat konkrétní banku , u které budete žádat o Váš úvěr. Na výběr jich máte velmi vera a proto dbejte na to , abyste si vybrali banku s co nejvýhodnější úrokovou mírou a abyste nemuseli hodně platit za zpracovatelské poplatky za vyřízení žádosti.

Pokud jste si již vybrali své banku , při první návštěvě Vám zaměstnanci nabídnou dva materiály , ve kterých jsou obsaženy základní informace , podmínky vybrané banky , výpis dokumentů které budete potřebovat , a výše poplatků . Pracovníkovi byste měli ujasnit , jak velký úvěr potřebujete a na co ho potřebujete . Vše co vás ohledně tohoto zajímá , ptejte se , pomohou Vám zrealizovat úvěr podle vašich představ . Na konec dostanete prescoringu , je to formulář , ve kterém musíte uvést informace o svém příjmu , o výdajích atd.

Pokud jste formulářem prošli , řeknou Vám , co za dokumenty budete potřebovat . Rovněž Vám dají seznam dokumentaci , které budete potřebovat abyste si založili nemovitost ai papíry k ní. S potřebnými dokumenty půjdete na další krát do banky , tam je pracovník porovná s údaji , které byly uvedeny ve vašem prescoringu , ještě jednou se přehodnotí vaše žádost a schopnost splácet úvěr . Vaším úkolem je ještě jednou se ujistit , že jste si vybrali přesně to , co potřebujete a že jste neudělali žádnou chybu . Poslední krok je už jen čekat , protože vy jste už udělali opravdu vše , co jste mohli. Teď už jen musíte počkat , než se banka vyjádří a na její vyhodnocení.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *