Rychlá půjčka před výplatou na účet

V životě téměř každého z nás nastanou chvíle, kdy se octneme bez jediné koruny a do výplaty zbývá ještě několik dlouhých dní. Pokud je lednička plná a v nádrži od auta zbývá ještě několik litrů benzínu, není problém toto nepříjemné období přečkat. V opačném případě nezbývá, než se vydat s prosíkem k příbuzným či známým a půjčit si pár set nebo tisíc korun. Objevíme-li navíc ve schránce urgentní složenku, půjčce se nevyhneme. Ale kde si půjčit v případě, že nám nikdo z okruhu nejbližších nechce nebo nemůže půjčit? Řešení je prosté – pomoct nám může rychlá půjčka před výplatou na účet.

Na banku se obrátit nemůžeme, protože ta nenabízí vhodné produkty, které by byly pro řešení nečekané finanční krize vhodné. Jistě, můžete využít kontokorent nebo kreditní kartu, ale vyřízení trvá několik dní a pokud potřebujete peníze okamžitě, pak je rychlá půjčka před výplatou na účet mnohem efektivnější.

Typická rychlá půjčka před výplatou na účet (nabízí ji např. Ferratum, creditON nebo Kouzelná půjčka) má následující parametry:

  • malý úvěrový rámec

  • krátká doba splatnosti

  • jednorázová úhrada splátky

  • vyšší RPSN

  • možnost prodloužení za poplatek

Vyřízení úvěru probíhá online a nebudete muset nikam na pobočku. Stačí, když nastavíte požadované parametry na kalkulátoru a zobrazí se vám celková splatná částka. Někteří poskytovatelé vyžadují aktivaci žádosti kódem z příchozí SMS zprávy a jiní kontrolují identifikační údaje pomocí platby ve výši 1 Kč na jejich účet. Po schválení žádosti obdržíte požadovanou částku na účet, přičemž doba potřebná pro připsání závisí na vaší bance.

V každém případě nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu a překážkou k vyřízení není ani případný záznam v registru dlužníků. Rychlá online půjčka před výplatou na účet je velmi dostupná a jedinou nevýhodou je výše zmíněná vyšší RPSN.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *