Půjčky SMS

Půjčky prostřednictvím mobilních telefonů jsou poslední dobou velmi oblíbenou formou rychlého, krátkodobého úvěru. Lidé se k těmto půjčkám často obrací právě z toho důvodu, že jsou velmi rychle a snadno dostupné. Mobilní telefon vlastní dnes prakticky každý a o SMS půjčku je možné zažádat pouze zasláním krátké SMS zprávy. Trvá to jen pár minut a není k tomu nutné žádné zbytečné papírování ani doklady příjmů a výše majetku, které byste jinak museli dokládat u klasické bankovní instituce. Půjčku tak lze získat rychle a jednoduše, čehož nejvíc využívají právě lidé, kteří daný obnos potřebují získat okamžitě a nemohou si dovolit čekat například do další výplaty. Na českém úvěrovém trhu působí v současné době několik úvěrových společností, které se podobným typem služeb zabývají. V následujícím textu vám představíme tři z nich.

Půjčka Zaplo

Jedním z těchto typů půjček, které můžete získat pomocí SMS zprávy je takzvaná půjčka Zaplo. U Zapla můžete získat první půjčku až do výše pěti tisíc úplně zdarma. Jestliže svou první půjčku včas splatíte, pak vám nebude účtován žádný úrok ani žádný poplatek. Splatnost půjčky je třicet dnů, ale tuto splatnost si můžete třikrát odložit. Vyřízení je rychlé a jednoduché. Peníze dostanete přímo na svůj bankovní účet.

Půjčka ClickCredit

Další společností, která internetové a mobilní úvěry nabízí je ClickCredit. U ClickCreditu si můžete půjčit až do pěti tisíc. Jedná se tedy jen o velmi drobné půjčky. Peníze zato dostanete okamžitě. Za každých tisíc korun, které si u ClickCreditu půjčíte, zaplatíte jenom třicet tři korun navíc. V případě tří tisícového úvěru tak vrátíte tři tisíce a devadesát devět korun navíc. Splatnost půjčky je třicet dnů.

Půjčka na MoneyNow

Spolehlivou internetovou úvěrovou společností je také MoneyNow. Ta se od předchozích dvou liší jen v drobných detailech. Její služby jsou velmi podobné a zaručené.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *