Rychlé půjčky

 Rychlé čili hotovostní půjčky jsou k dispozici skoro pro každého , kdo si potřebuje půjčit malé částky , které jsou snadno dostupné , velmi rychle vybaviteľné a bez ručitele , pro jakýkoliv účel potřebujete . Pokud nemáte dostatek času či možností na vyřizování spotřebního úvěru a peníze se vám sejdou neprodleně , pak je tu pro vás rychlá hotovostní půjčka .

Poskytnout takovou půjčku Vám může jakákoliv nelicencovaná společnost, která se specializuje na tuto činnost . Na Slovensku existují i ​​různé firmy či jednotlivci , který tento druh půjčky nabízejí , avšak může to být častokrát nevýhodné , protože se na trhu nechovají podle zákona a norem. Proto bychom si měli přečíst celou smlouvu a ověřit si splácení , popřípadě poplatky , které mohou vzniknout při problémech se splácením . Rovněž je dobré , pokud danou společnost na trhu dobře známe ať už její historii , nebo podle doporučení známých , přátel či rodiny. U některých společnostech se můžete zeptat na bližší informace i na jejich zelené lince .

O hotovostní půjčky můžete žádat ve výši od stovky eur až po cca 2 000 € , avšak můžete narazit i na společnost , kde poskytují částku až do 70 000 € . V takovém případě už ale budete potřebovat ručení. Po celkovém splacení první nízké půjčky dostanete další půjčku s vyšším limitem a takto až do maximální výše úvěru , které daná společnost.

Nevýhodou rychlých půjček je vysoká úroková sazba , která se drží nad 50 % . Některé společnosti uvedou úrokovou sazbu pouze na týden či měsíc , netřeba se proto nechat oklamat , ale pořádně si to přepočítat. Proto si dobře rozmyslete , zda se rozhodnete právě pro rychlou půjčku , protože pokud máte pravidelný příjem , jsou tu pro vás jiné alternativy jako nevýhodná rychlá půjčka .

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *