ZUNO konsolidace

Dnešní banky neposkytují pouze běžné účty, ale zaměřují se také na řadu úvěrových produktů. Pokud pomineme ty běžné, a zaměříme se na ty poměrně nové a moderní, je jedním z nich i konsolidace, neboli sloučení půjček. A takovou možnost nabízí i jedna z novějších a menších bank na našem trhu, a to ZUNO. Konsolidace půjček právě od ní má především jednu velkou výhodu, a to garance snížení úroku, a tím tedy i zaplacení celkově nižší částky, než tomu je za stávajícího stavu. I díky tomu je tato banka a tento produkt natolik oblíbenou a vyhledávanou variantou.

Co patří mezi hlavní výhody?

Onu garanci snížení úvěru jsme vám již nastínili. Pokud bychom se k ní ještě vrátili, a zmínili konkrétní možnosti, tak mnoho úroků může být sníženo téměř na polovinu, což je poměrně zajímavá a samozřejmě i férová nabídka. Mezi ty další benefity však patří:

  • Nulový poplatek za poskytnutí této možnosti
  • Nulové poplatky v průběhu vedení nového úvěru
  • Možnost navýšení o další úvěrový produkt
  • Sloučit lze celkem 10 různých úvěrů
  • Každý rok dojde k odpuštění jedné splátky

Díky tomu všemu se tak ZUNO konsolidace stává poměrně zajímavou variantou ve světě bankovních úvěrových produktů a šancí pro mnohé, jak mohou ulevit svému rodinnému rozpočtu, a jak samozřejmě mohou také výrazným způsobem ušetřit.

Co vše lze tímto způsobem sloučit?

Pokud ještě nezazněla další důležitá informace, tak zcela logicky ta, co lze vlastně tímto způsobem konkrétně sloučit. V daném směru to mohou být nejenom klasické hotovostí či nehotovostní, a bankovní nebo nebankovní půjčky. Aktuálně totiž ZUNO konsolidace, umožní sloučit také dluhy na vašich kreditních kartách, jelikož i ty patří mezi úvěrové produkty. Vše poté doplňuje také možnost přidat do celkového souhrnu i kontokorent, tedy minusové čerpání na účtu. A to samozřejmě v libovolné bance, která u nás působí.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *