Hypotéka ČSOB

Jít pro hypotéku do banky je v současné době určitě tou nejlepší možnou volbou, jakou můžeme jenom udělat. A to hlavně proto, že právě banka nám je schopna nabídnout ty nejlepší možné podmínky z hlediska úrokových sazeb. A stejná je i hypotéka ČSOB, která je oficiálně nazývána jako Bezstarostná hypotéka, která by měla nabídnout jednoduchou možnost, jak získat finance na vlastní bydlení, a splnit si tak svůj možná dlouholetý sen.

Jaké jsou výhody daného produktu?

Co by nás mělo primárně nejvíce zajímat, to jsou samotné výhody tohoto úvěrového produktu. Pokud se na ně tedy podíváme, tak mezi ty hlavní patří:

  • Garantované, nikoliv minimální výše úroků
  • Možnost využít garancí stále stejných splátek
  • V některých případech není třeba dokládat fakturovanou práci a materiál
  • Možnost připojistit se proti schopnosti splácet
  • Vyřízení všech formalit, například ve spojení s katastrem nemovitostí

Jaké jsou hlavní vlastnosti, kterou hypotéka ČSOB nabídne?

Důležité je také dodat, jaké má vlastně tento úvěrový produkt vlastnosti, a co nám může nabídnout. Spodní hranice částky, kterou si můžeme půjčit, je stanovena na 200 000 Kč. Maximální výše poté není určena, jelikož se odvíjí od ceny nemovitosti, přičemž může činit až 100% její hodnoty.

Z hlediska splátek je možné rozložit celou hypotéku do doby, která začíná délkou 5 let, a končí čtyřiceti lety, což je ideální v případě skutečně velkých částek.

Na co můžeme peníze použít?

Zcela logicky na možnost koupit si, nebo také postavit nemovitost. A to ať už se jedná o dům, nebo také byt. Stejně tak ale mohou být peníze využité na rekonstrukci, na refinancování naší současné hypotéky, nebo i na různé kombinace vztahující se k výše uvedeným možnostem. Vše tedy záleží hlavně na našich požadavcích a logicky také na individuálním přístupu samotné banky ČSOB, s níž budeme po celou dobu jednat.

 

 

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *