Hypotéka od Lišky

Získat peníze na koupi nebo stavbu nemovitosti nikdy nebylo výhodnější. To potvrdí každý člověk, který se ve světě nemovitostí a hypotečních úvěrů pohybuje. Současné úrokové sazby a další s nimi spojené podmínky jsou totiž jedny z nejlepších, a to za celou historii tohoto trhu. Pojďme se tedy společně podívat na jednu z nejznámějších variant v tomto segmentu, kterou je hypotéka od Lišky. Tu nabízí Českomoravská stavební spořitelna, tedy finanční ústav, která má ve světě úvěrů, ale i produktů které jsou spojeny se spořením na vlastní nemovitost poměrně velkou tradici.

Jaké výhody nám může hypotéka od Lišky přinést?

Důležité, ba dokonce nezbytné je začít se samotnými výhodami, které nám tato možnost může přinést. Pokud si je shrneme, tak se jedná hlavně o tyto čtyři, které lákají nové klienty nejvíce:

  • Možnost čerpat prostředky ještě před zástavou samotné nemovitosti
  • Možnost získat finanční částky, které přesahují i 80 % celkové hodnoty nemovitosti
  • Není třeba dokládat příjem, pokud je úvěr ve výši maximálně 50 % hodnoty nemovitosti
  • Můžeme získat bonus ve výši odpuštění 4 procent úroku, pokud splníme několik podmínek

Zmíněné výhody jsou tak pro každého klienta poměrně zajímavým lákadlem, a tak je logické i to, že se blíže o danou nabídku zajímá.

Parametry dané hypotéky jsou také příznivé

Nikoliv pouze výhody, ale samozřejmě i konkrétní parametry jsou také jasně spjaté s celkovou výhodností, kterou tento úvěrový produkt přinese. To nejdůležitější, co klienty zajímá, je jistě doba, po kterou mohou hypotéku mít. Ta začíná na jednoletém termínu, a končí na délce třiceti let.

Dalším výhodným parametrem je i to, že nejsou nijak omezeny nejnižší, ale ani nejvyšší částky, které lze získat. Vše se tedy odvíjí od samotného posouzení, nebo od samotné hodnoty nemovitosti, kterou plánujeme jak koupit, tak i postavit.

 

 

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *