Minitpůjčka.cz ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Půjčka před výplatou, mikropůjčky a řada dalších názvů můžou přesně sedět právě na tento konkrétní úvěrový produkt. Ten totiž nabídne ideální východisko pro každého, kdo se ocitne v krátkodobé finanční tísni. Odpovídají tomu i samotné hlavní vlastnosti, které jsou:

  • Výběr částek od 1 000 do 5 000 korun českých
  • Termíny splatnosti od 7, přes 20, do 30 dní
  • Zaslání peněz přímo na bankovní účet žadatele
  • Snadné podmínky získání
  • Bez nahlížení do registru

Jak funguje samotná žádost?

První otázkou tedy zůstává, jak je to konkrétně se samotnou žádostí. Tu je možné vyřídit buď online, na stránkách poskytovatele, nebo prostřednictvím SMS zprávy, ve které jsou uvedeny konkrétní požadované informace. Pro bezproblémové vyřízení je poté třeba dosáhnout věku 18 let, být občanem České republiky, mít vlastní bankovní účet, práci a platební historii. Nutné ale podotknout, že řada z těchto věcí se pouze odsouhlasí a dále není nijak konkrétně ověřována.

I s registračním poplatkem lze vše vyřídit rychle

Drobným negativem může být nezbytné zaslání konkrétního korunového registračního poplatku, jelikož ale Minitpůjčka disponuje celkem 6 bankovními účty, lze ho poslat v rámci stejné banky, kdy je připsán okamžitě. Stejně tak jsou v rámci stejné banky zasílány i peníze, a to po úspěšném schválení.

Vše v rukou klienta

Konkrétní částka, ale i termín splatnosti si volí sám klient, a to jak s důrazem na své potřeby, tak si důrazem na konkrétní úrokovou sazbu. Vše, tedy kolik celkem zaplatí a do jakého data vidí přehledně ještě před potvrzením. Samozřejmostí je poté fakt, že vše proběhne online, bez jakéhokoliv papírování nebo osobních návštěv. Takto společnost Fast Credit, která za touto službou stojí, poskytuje půjčky již od roku 2011, kdy poprvé vstoupila na náš nebankovní úvěrový trh, kde se tento segment půjček teprve formoval.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *