Pojistito.cz ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Smlouvu s některou z pojišťoven má dnes každý z nás. Pokud pomineme to základní zdravotní, velmi často využíváme třeba pojistku našeho auta, pojistku domácnosti, ale stejně tak i pojištění na cesty. Samozřejmě při uzavírání dbáme nejenom na to, aby daná pojistka nebyla podvod, ale dbáme také na to, abychom za naše peníze mohli získat to nejlepší. A přesně k tomu nám poslouží portál Pojistito.cz, který je porovnávačem pojišťoven, u kterého si můžeme vybrat tu nejlepší pojistku ze segmentu:

  • Cestovního pojištění
  • Pojištění domácnosti
  • Povinného ručení

Co lze porovnávat?

Primárně to jsou samozřejmě ceny, jelikož na ty při sjednávání konkrétního produktu hledíme nejvíce. Stejně tak lze ale porovnávat další důležité aspekty daní pojistky. Ze zkušenosti to jsou určitě pojistné limity, tedy maximální částky, které nám mohou být poskytnuty v případě pojistné události. Stejně tak je ale dobré znát také jednotlivá rizika, nebo případné doplňkové služby třeba ve formě doplňkového připojištění. To se týká třeba pojistný cestovní, ale také pojistky našeho vozu.

Snadné a rychlé sjednání

Důvodem proč web Pojistito.cz používat ale není jenom to, že získáme kompletní přehled o současném pojistném trhu. Web nám totiž umožní to, že si budeme moci jednotlivé pojistky ihned uzavřít a to online, z pohodlí domovů. Často tak ušetříme nejenom peníze, ale také čas, který bychom museli věnovat třeba návštěvě pojišťovny. Takto stačí udělat jediné, a to sjednat si pojistku prostřednictvím internetu vyplněním krátkého formuláře, na základě kterého nevygenerována smlouva. Tu stačí potvrdit a vše je hotovo. Následně jenom provedete platbu, což může být díky možnosti platit kartou také otázka pár vteřin. Navíc online varianta má i tu výhodu, že vás nečekají diskuze o tom, kdy vás pojišťovací agent přemlouvá k něčemu, co nechcete. A to je dnes velmi častá ukázka toho, jak pojišťovny a jejich pracovníci pracují.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *