VZP cestovní pojištění

Do zahraničí cestuje čas od času každý z nás. Většina samozřejmě ví, že velkým riskem je vyrážet bez správného pojištění. To může nabídnout třeba VZP cestovní pojištění, které nabídne nejenom široký rozsah možností, ale hlavně i stabilitu jedné z největších pojišťoven na našem trhu. A tak je jasné, že je v tomto ohledu jistota skutečné kvality, která se promítá i do jednotlivých variant.

Pojistku si sestavte, nebo zvolte balíčky

Při cestě za konkrétním uzavření dané pojistky můžete jít dvěma cestami. Buď si pojistku sami nakombinujete dle svých potřeb, nebo zvolíte jeden z hotových balíčků, které tak zohledňují možná rizika. V tomto směru VZP cestovní pojištění nabízí hned tyto?

  • Na léto
  • Na zimu
  • Auto
  • Letadlo
  • All risk

Jak vyplývá z výše uvedených názvů, jedná se o balíčky pojistek přesně odpovídajících jak ročnímu období a možnému trávení volnému času, tak i typu cestování, nebo sportovní aktivitě. Samozřejmě daný balíček může být pouze výchozím bodem, ze kterého lze cokoliv ubrat, nebo později přidat.

VZP cestovní pojištění nabízí příjemné slevy

Co ale všechny pojištěnce této pojišťovny potěší, to jsou poměrně příjemné slevy, které jsou na kompletní pojistku poskytovány. Vše začíná slevou 10%, pokud je právě VZP vaší zdravotní pojišťovnou. Jste-li navíc student, získáváte celých 30%. Další slevu, a to celých 20% dostanou všichni, kdo jsou členy Klubu pevného zdraví. Navíc pokud je cestovní pojištění uzavíráno pro celou rodinu, je možné dosáhnout i na slevu za rodinný paušál, která činí příjemných až 75 procent.

Na pobočce, nebo online

Stejně jako řada ostatních pojišťoven, i Všeobecná zdravotní pojišťovna samozřejmě umožní uzavřít danou pojistku nejenom na svých pobočkách, ale i prostřednictvím svých stránek, a tedy online. V dnešním světě je to považováno za doslova standardní možnost.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *