Česká průmyslová zdravotní pojištění

Na našem trhu dnes existuje několik desítek pojišťoven. Některé z nich jsou ryze komerční a tak nabízejí jenom produkty spojené s cestováním, nebo i spořením. Potom jsou tu ale i pojišťovny další, jako je Česká průmyslová. Zdravotní pojištění od této pojišťovny je jedním z produktů, které může uzavřít každý občan naší země, a to aby mohl být chráněn před nezbytnými výdaji, které souvisí se zdravotní péčí.

Registrace k pojišťovně je snadná

Pokud i vy máte zájem na tom stát se klientem této pojišťovny, tedy jejím řádným pojištěncem, není to zase tak úplně složité. Prvním krokem je registrace, díky které už může být Česká průmyslová zdravotní pojištění poskytováno i vám. Danou žádost je poté možné realizovat jak prostřednictvím poboček, tak samozřejmě také online, a to na stránkách této pojišťovny. Obojí je skutečně velmi jednoduché, a tak se pojištěncem můžete stát i vy.

Pojistku platíte vy, nebo zaměstnavatel

Registrací k této pojišťovně se samozřejmě nijak nezbavujete povinnosti platit zákonem stanovené zdravotní pojištění. Pokud jste zaměstnanci, odvádí za vás vše zaměstnavatel. Pokud však podnikáte, nebo jste bez práce a nejste registrování na ÚP, musíte si výši pojistného hradit sami. V takovém případě je dobré navštívit jednu z poboček pojišťovny, na které získáte všechny potřebné informace o tom, co se od vás vyžaduje a kam a kolik musíte posílat.

Mnoho smluvních zařízení

Co by vás jako klienty této pojišťovny mnělo také zajímat, to jsou i smluvní zařízení. Tedy lékaři, kteří s pojišťovnou spolupracují a u kterých budete mít jistotu bezplatného ošetření. Takových je v naší republice většina, a to od běžných obvodních, po specializovaná střediska. Díky tomu skutečně není třeba mít jakékoliv obavy z toho, svěřit se do rukou právě této pojišťovny. Ostatně zvyšující se počet klientů ukazuje, že může být také dobrou volbou.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *