Povinné ručení AXA

Jezdit v dnešní době bez pojistky se rozhodně nevyplatí. A to jak v případě nehody, tak v případě policejní kontroly. Zákon totiž stanoví mít uzavřeno povinné ručení, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidlo. To na našem trhu nabízí hned několik desítek pojišťoven, a jednou z nich je i povinné ručení AXA. To samozřejmě splňuje nároky současných klientů, a to co do rozsahu služeb, to do rozsahu pojistného plnění. Navíc tato pojišťovna není na tuzemském trhu žádným nováčkem. A tak ten co povinné ručení AXA zvolí, má rozhodně jistotu stabilní pojišťovny, která za ním bude stát.

Od základu po komplexní pojistný produkt

Stejně jako u celé řady jiných pojišťoven, i povinné ručení AXA nabízí klientům možnost volby. Na výběr tak mají jak základní produkt, tedy pouze povinné ručení jako takové, tak k němu mohou přidat i další nadstandardní služby. Mezi ty patří třeba velmi oblíbené připojištění skel, a to nejenom toho čelního, ale i všech ostatních. Dále nabídne povinné ručení AXA možnost připojistit se formou úrazového pojištění, které platí pro každou osobu ve voze. S tím může souviset i připojištění zavazadel, a to jak z hlediska poškození, tak i z hlediska krádeže.

Praktické asistence jsou zdarma

Jednou z výhod, které však povinné ručení AXA nabízí již v samotném základu, a to zcela zdarma, je několik praktických věcí. Ty oceníte v případě, že si ve svém voze zabouchnete klíče. Další asistenční a bezplatnou službou, kterou povinné ručení AXA nabídne, je možnost přivezení benzinu či nafty, pokud vám dojde. Stejně tak ale může asistenční služba vyměnit defekt vašeho kola, a to přímo v místě problému. Tyto zmíněné výhody jsou součástí každého balíčku, ale kromě nich není problémem do povinné ručení AXA přidat také některé další. Vše však má v rukou samotný klient, který si pojistku sjednává.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *