Allianz povinné ručení

Stejně jako celá řada dalších velkých pojišťoven, i Allianz nabízí v tomto ohledu své služby, a nabídne tak možnosti uzavření daní pojistky. Samozřejmě v souvislosti s ní platí, že Allianz povinné ručení je možné uzavřít v několika typech. Tím prvním je samozřejmě pouze základní pojistka, s minimem nadstandardních služeb. Naopak na druhém konci je Allianz povinné ručení, které dokáže chránit třeba i samotný pojištěný vůz, nebo také všechny osoby v něm. V tomto ohledu tak záleží na každém řidiči a majiteli vozu, pro jakou možnost se tedy nakonec rozhodně. Voleb má ale hned několik.

Jaká je základní charakteristika?

Samozřejmostí jsou limity plnění, které jsou u nejzákladnější formy, kterou Allianz povinné ručení nabízí, nastaveny na 35 milionů korun. A to jak u škody na majetku, tak i u škody na zdraví. Ty nejvyšší limity u toho nejdražšího produktu jsou poté stanoveny na vynikajících 150 milionů korun. V tomto případě už je řidič dokonale chráněn, ať způsobí jakoukoliv škodu. Mimo to mu ale Allianz povinné ručení nabídne i několik asistenčních služeb, jak v případě poruchy, nebo nehody. Stejně tak je ale pojištěn i v případě střetu se zvířetem, nebo v případě, že požaduje náhradní vozidlo. To vše Allianz povinné ručení nabídne v nejlepším balíčku, a naopak to základní nic z toho neobsahuje.

Možnost sestavení individuálního balíčku

Pokud si však klient jako takový nevybere, a hledá spíše možnosti, kdy by si sestavil vše sám, a to na míru, rozhodně mu Allianz povinné ručení dokáže vyhovět. V tomto ohledu však není možné takový balíček sestavit online, ale je třeba schůzka s pojišťovacím poradcem, který takový produkt dokáže vytvořit. Pokud však má klient zájem o ten hotový, může si ho pohodlně uzavřít za pár minut ze svého domova, a to prostřednictvím internetu. A i to je jeden z důvodů, proč lidé Allianz povinné ručení vyhledávají.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *