Povinné ručení ČSOB

Pokud se mluví o ČSOB, nemusíme mít na mysli nutně pouze banku, jelikož existuje také stejnojmenná pojišťovna. A i ta, stejně jako celá řada dalších poskytuje různé služby a produkty. A mezi jeden z nich samozřejmě patří také povinné ručení ČSOB. Právě to je poměrně variabilním produktem, který nabídne každému řidiči a majiteli vozidla i celou řadu výhod. Jednou z těch základních a hlavních je také to, že pokud je povinné ručení ČSOB sjednáno online, dostává každý automaticky slevu, a to ve výši deseti procent. Rozhodně to ale není to jediné.

Jaká je hlavní charakteristika?

Pokud bychom se na povinné ručení ČSOB podívali komplexně, potom tato pojišťovna nabídne hned tři varianty, a to v podobě různých limitů. Ta nejlepší poté nabídne plnění až do výše 100 milionů. Kromě toho ale pojistka nabídne třeba i bonusové úrazové pojištění řidiče, nebo řadu asistenčních služeb. Stejně tak ale povinné ručení ČSOB nabídne i pojištění osobních věcí, a to všech cestovatelů v daném vozidle. Dále se ale výhody mohou lišit i podle toho, jaká varianta je sjednána, jelikož v některých případech může řidič dostat až 5000 Kč na jeho škody.

Možnost si vůz ještě připojistit

Rozhodně to ale není to jediné, jelikož k těmto zmíněným výhodám, které jsou součástí daných balíčků, lze využít i výhodnější připojištění, které povinné ručení ČSOB také umožňuje. Základem tak je nejenom čelní sklo, ale také živel. Ten je v dnešní době poměrně praktickou pojistkou. To vše tak může řidič získat, pokud právě povinné ručení ČSOB zvolí. Navíc má jistotu stability velké pojišťovny, což pro mnohé může být samo o sobě také poměrně velká výhoda, na kterou je třeba brát dostatečný ohled. A tato jistota může spočívat třeba i v tom, že pokud někdo nabourá vás, pojišťovna za vás bude vše řešit, a to včetně jednání s cizí pojišťovnou.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *