Uniqa cestovní pojištění

Vyrazit v dnešní době za hranice určitě není nic neobvyklého, ani nemožného. Můžeme vyrazit autem do okolních států, ale třeba i do zemí za oceánem. Co je ale ve všech případech nezbytné, to je cestovní pojištění. To dnes nabízí většina komerčních pojišťoven, a jednu z možností nabídne také Uniqa cestovní pojištění. Pojďme se tedy podívat, co vlastně zahrnuje a v čem nás dokáže ochránit.

Důležitý je i charakter cesty

V souvislosti s touto pojišťovnou je třeba říci, že na rozdíl od jiných pojišťoven je třeba konkrétně určit, jaký je charakter naší cesty. Tedy zda cestujeme jako turisté, zda cestujeme v rámci služební cesty, nebo jsme rodina, které jede na dovolenou. K tomu je samozřejmě nutné připočíst i nutnost zvolit si případné připojištění sportovních aktivit. A to buď sporty nebezpečné, nebo pouze běžné sporty zimní.

Co může pojistka nabídnout?

Základem, který Uniqa cestovní pojištění nabídne, jsou samozřejmě léčebné výlohy. U nich lze vybírat z několika variant, a to takových, které se liší v konkrétních limitech, které začínají na pěti milionech, a končí na deseti. Dále je však možné pojistku rozšířit o možnosti připojištění, a to konkrétně o:

  • Pojištění trvalých následků nebo smrti vlivem úrazů
  • Pojištění odškodného
  • Pojištění zodpovědnosti u škody na zdraví, ale i na majetku
  • Pojištění zavazadel

Před odjezdem, nebo už v cílové destinaci

V čem je Uniqa cestovní pojištění poměrně zajímavé, to je i v možnosti pojistit se až v zahraničí. V takovém případě je ale třeba počítat s tím, že pokud tak učiníme, posune se počátek pojistky až o sedm dní, od schválení smlouvy. Pokud ale pojistku uzavíráme před odjezdem, začne platit ve chvíli, kdy smlouvu potvrdíme. Samozřejmě v obou případech mluvíme o variantách, kdy pojištění uzavíráme online, a tedy tou nejjednodušší formou, která je aktuálně ve světě pojišťovnictví k dispozici.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *