Česká pojišťovna cestovní pojištění

Tato pojišťovna dnes patří k těm největším na našem trhu. Díky tomu je schopna nabídnout nejenom širokou škálu různých produktů, ale i celkovou profesionalitu v podobě mnoha poboček či pojišťovacích produktů. A jedním z nich, který je spojen s cestou do zahraničí, je i cestovní pojištění České pojišťovny. To se skládá jak z hlavního základu v podobě léčebných výloh, tak i z možnosti přidat si volitelný balíček.

Co daná pojistka nabídne?

Samozřejmě co nás při uzavírání pojistky zajímá nejvíce, to jsou fakta, co nám může nabídnout a v čem může být cestovní pojištění České pojišťovny přínosem. Mezi ty hlavní plusy rozhodně patří:

  • Pojištění léčebných výloh, a to až do výše 6 000 000
  • Asistenční služba dostupná nonstop, a to v českém jazyce
  • Sjednání pojistky i prostřednictvím internetu
  • Výhodné rodinné slevy
  • Možnost využít připojištění dalších rizik

Vzhledem k výše uvedenému je tak daná pojistka poměrně komplexním produktem, který může každého zahraničního cestovatele ochránit. A to nejenom v zemích Evropy, ale i v dalších světových zemích, a to na různých kontinentech.

Co lze kromě léčebných výloh pojistit?

Je jasné, že základem pojistky jsou ony léčebné výlohy, které však mohou být doplněny zmíněným připojištěním. Mezi to nejdůležitější rozhodně patří jak pojištění zavazadel, tak i pojištění naší odpovědnosti. A to jak v případě škody na majetku, tak i v případě škody na zdraví.

Dalšími doplňkovými produkty, které pojistka nabízí, však jsou i varianty, kdy si můžeme pojistit situace jako je nevyužitá dovolená, přerušená cesta, nebo storno cesty. Velmi zajímavou možností je ale na dobu dovolené pojistit i naší opuštěnou domácnost, a to v několika rizicích, počínající krádeží a konče například škodou způsobenou požárem či přírodním živlem. A jak již bylo nastíněno, dané varianty jsou volitelné, a tak i plně kombinovatelné se základní pojistkou.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *