Cestovní pojištění AXA

Cestování do zahraničí je nejčastěji spojováno s poznáváním zajímavých míst, zajímavých památek, ale i s odpočinkem. Co je ale při cestě za naše hranice vždy nezbytné, to je odpovídající pojistka. A jednou z takových může být třeba cestovní pojištění AXA, které je na našem trhu jednou z možností, jak se dokonale ochránit před případnými riziky, které mohou nastat.

Co nám dané pojištění může přinést?

Je jasné, že záruky této stabilní, velké a známé pojišťovny mohou být poměrně velké, což jako samotní turisté rozhodně oceníme. V tomto směru je určitě dobré zmínit několik výhod, které cestovní pojištění AXA přináší. Jedná se především o:

  • Asistenční službu, která je k dispozici nonstop
  • Zvýhodněnou sazbu pro děti do 15 let
  • Smluvní zdravotnická zařízení nejenom v oblíbených destinacích
  • Možnost si pojistku nakombinovat přesně podle vašich představ
  • Česky mluvící operátory

Všechny tyto výhody jsou samozřejmě určitými pozitivy, která nám přijdou vhod ve chvíli, kdy budeme pomoc pojišťovny potřebovat, a to ať už z hlediska nahlášení pojistné události, tak z hlediska nutné rady.

Co vše si lze pojistit?

Základním produktem, který cestovní pojištění AXA nabízí, je samozřejmě naše zdraví a tedy související výdaje, spojené s ošetřením lékařskými zákroky, převozy a podobnými situacemi, které mohou nastat. Mimo to lze ale zvolit i další připojištění. Ty mohou zahrnovat třeba větší limity našich zavazadel, možnost pojistit naše zdravý při rizikových sportech, nebo možnost pojistit i naše osobní vybavení.

Nejlevněji a nejrychleji uzavřeme pojistku online

Pokud bychom měli zmínit i další pozitivum této pojistky, to je jistě možnost rychlého uzavření, a to online. Zde přijde jistě vhod i sleva, kterou získáme, pokud tuto možnost využijeme. Navíc se právě prostřednictvím přehledných formulářů lze přesně navolit, co potřebujeme a v jakých limitech. Poté už stačí odsouhlasit smlouvu, zaplatit ji, a vše je hotovo.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *