Investice do diamantů

Diamant znamená nadčasovou investici. Průzkumy tvrdí , že hodnota diamantu nepropadla pod jeho cenu již 100 let a zatím se stále drží nad inflací . Diamant je symbolem bohatství , určité krásy a investice a ať už byl , je a určitě i bude velmi vyhledávaným . Znázorňuje vkus investora , velký smysl pro detail a investici .

Asi nejčastěji si klademe otázku , kolik by bylo vhodné vložit do diamantů a samozřejmě do jakých . Investice by však měla být podle každého individuální a záleží na každém jednotlivci jaký si vybere záměr. Je to určitě dlouhodobá záležitost , čili bychom si měli vybrat stabilní část finančních prostředků protože chceme aby investice měla nějaký efekt , obvykle trvá minimálně 5 let . Když si zvolíte částku kterou chcete vložit do tohoto produktu , vyplatí se nakoupit nejvíce žádané diamanty , což jsou krásně čisté a barevné kameny hmotnosti jeden a více karátu . Hodnota těchto kamenů narůstá a nabídky jsou zajímavé , zásob je stále méně a poptávka stále stoupá . Do diamantů se vyplatí investovat od těch 4.500 € , samozřejmě pak záleží na jeho velikosti a kvality.

Zájem o drahé kovy a diamanty se projevuje nárůstem hodnoty a jejich cen . Odborníci tvrdí , že pokud byste investovali rokem , zhodnotil by se vám vklad až o 50 procent . Výhodou je , že můžete celkový svůj majetek zaměnit bez udávání své identity . Diamant má tedy stále větší hodnotu na trhu a je to jedna z cest, jak zároveň investovat i uložit a později i zhodnotit peníze . Ceny těchto drahých kamenů za posledních 100 let rostly v rozsahu 3 -7 % , což je velmi dobře . Mnoho ekonomů předpovídá , že až do roku 2015 by měl být na trhu výrazný růst cen vybraných karátového vah.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *