Triglav pojišťovna ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Pojišťoven na našem trhu je více než několik desítek. Celá řada z nich však není ryze tuzemských, jelikož mají zahraniční kořeny. A jednou z takových je i Triglav pojišťovna, která je má u našich východních sousedů, tedy na Slovensku. Pojišťovna se však v rámci svých aktivit rozhodla vstoupit i na tuzemský trh. Stalo se tak v roce 2000 a od té doby nabídne širokou škálu pojistných produktů, které jsou spojeny jak s naším majetkem, tak naším zdravím. Mezi ty hlavní patří:

  • Úrazové pojištění
  • Pojištění nemovitosti a domácnosti
  • Havarijní pojištění a povinné ručení
  • Cestovní pojištění

Negativem je nedostupnost poboček

Ačkoliv tradice, ale také zkušenosti eliminují jakýkoliv podvod na klienta a naopak je vidět snaha o vytvoření správného produktu, může být negativem nedostatek poboček, kde lze případnou pojistnou smlouvu uzavřít. I to však může být jistým způsobem kompenzováno, jelikož Triglav pojišťovna umožní sjednat konkrétní pojistku také online, prostřednictvím svých internetových stránek. Není to však možné u každého typu pojistky. U některých je zkrátka třeba dojít na pobočku, které se nacházejí prioritně v krajských a některých okresních městech.

Klady a zápory pojišťovny

Jak jsme již nastínili a uvádějí to také mnohé diskuze, negativem jsou určitě pobočky. Naopak pozitivem může být znalost současného trhu, díky čemuž pojišťovna nabízí bohaté zkušenosti a jistotu správně sestavené pojistky. A to jak ve formě již připraveného pojistného balíčku, tak i možnosti si ten svůj nakombinovat podle potřeb. Důležité je hledět především na limity plnění, ale stejně tak i na podmínky dané smlouvy, nebo na situace, na které se pojistka jako takové vztahuje. K tomu všemu lze získat i různé nadstandardní služby, nebo jistotu rychlého plnění v případě pojistné události. I to mohou být zbraně proti konkurenci, která je na našem trhu poměrně silná.

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *