Co je to spotřební úvěr

Určitě se Vám už stalo , že jste si chtěli koupit nový televizor , oblečení , či hezký dárek , ale bohužel vaše situace v peněžence nevypadala růžově. Tomuto se však dá snadno předejít a to hned několika způsoby – ne pouze úvěry ale i spotřební půjčky Vám mohou pomoci . Můžete je jednoduše a prakticky použít na libovolný spotřební zboží , což je například nákup či už spotřebičů , elektroniky , zařízení do domácnosti , ale může být i koupě auta či nemovitosti.

Avšak bankovní spotřeb.úvěr se rozdílné od nákupu na splátky vyřizuje trošku složitější . Musíte prokázat vaše schopnosti splácet úvěr vašim příjmem . Často se vyžaduje ručení , buď fyzickou osobou , nebo nemovitostí apod. . Banka bude rovněž žádat , aby žadatel měl u ní zaveden účet již pár měsíců před tím , než mu přidělí úvěr.

Výhodou tohoto bankovního spotřebního úvěru na rozdíl od nakupování na splátky je velmi nízká úroková sazba . Pokud nakupujete na splátky , sazba je nad 30 %, ale bankovní spotřeb.úvěr Vám umožňuje 12 % úrok . Podmínky abyste mohli o takový úvěr požádat mají každá společnost jiné , avšak jedno mají společné – musíte být občan České republiky , nebo mít trvalý pobyt zde na Slovensku a samozřejmě mít potřebný příjem přizpůsoben půjčce. Kromě spotřebního úvěru můžete využít i jiný druh produktu určený k financování nákupů na dluh jako například kreditní kartu . Klient si každou zaplacenou splátkou snižuje dluh a rovnou si otevírá nové možnosti , aby mohl znovu čerpat až do stanoveného limitu . Rovněž můžete využít i kontokorentní úvěr , avšak na zřízení tohoto úvěru musíte mít vybavený běžný účet a být dostatečně bonitní , aby Vám banka tento úvěr nabídla .

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *