Zima , postrach pro všechny řidiče

Povinnost každého řidiče je pořídit si zimní pneumatiky a při rázné změně počasí je vyměnit. Výběr kvalitních pneumatik je základem bezpečného provozu vozidla a také ochrana sebe a všechny, který jsou součástí silničního provozu. Každoročně se opakuje situace s návalem uchazečů o výměnu letních pneumatik poslední chvíli. Může se stát, že se řidič nedostane na řadu včas. Přitom měsíc či dva navíc v teplejším podzimním počasí zimním pneumatikám rozhodně neuškodí.

Ceny pneumatik rázně stoupají po napadení prvního sněhu nebo po prvních ranních mrazech . Tak proč se nepřipravit už teď?

Právě v tomto období by se prioritou každého motoristu měly stát právě pneumatiky. Odborníci doporučují přezouvat v době, kdy průměrné teploty dlouhodobější klesnou pod 7 ° C. Rozdělení pneumatik na zimní a letní má svůj význam , protože základním a zásadním rozdílem je kvalita gumy

Při výběru pneumatik je velmi důležité zaměřit se i na tvar a zejména hloubka dezénu . Zákon stanovil minimální hloubku dezénu zimních pneumatik na 3 mm , taková míra opotřebení se však již pohybuje na hraně bezpečnosti , protože pneumatika ztrácí většinu důležitých vlastností . V tomto případě se doporučuje hloubka dezénu už kolem čtyř milimetrech. Pozor na to! V jiných zemích jako je například Česká republika nebo Německo při hloubce dezénu 3 milimetry můžeme dostat mastnou pokutu .

My vám můžeme doporučit velmi kvalitní pneumatiky jako je značka Michelin , která vám je jistě velmi známá a také pneumatiky Continental . Finančně jsou dostupné běžným obyvatelům a na vozovce sedí jako ulité . Rovněž splňují podmínky hloubky dezénu a přilnavosti na vozovku .

Pneumatiky značky Michelin a Continental

Mezi nejlepší zimní pneumatiky se skvělým hodnocením se zařadili pneumatiky značky Michelin . Tyto pneumatiky překvapily zejména velmi vyrovnaným výkonem ve srovnání s jinými dobrými pneumatikami . Značkové pneumatiky Michelin vynikají zejména na sněhu a na ledě a také odolností vůči opotřebení. S těmito funkcemi jsou velmi známé pneumatiky s názvem Michelin Alpin A4 .

K pneumatikám s nejlepším vyvážením na vozovce patří světově známé pneumatiky značky Continental , které byly podrobeny testům významných německých expertů a “ zkouškou “ přesilou . My vám můžeme s určitostí doporučit pneumatiky s názvem ContiEcoContact5 . Díky vyváženým jízdním vlastnostem a výbornému výkonu na zasněžených vozovkách obsadil i dezén nejvyšší příčky výsledkových listin .

 Tyto pneumatiky můžete objednávat na adrese: http://www.pneumatiky.sk/pneumatiky/osobne/?znacka=Continental&submitted=true. Na této internetové stránce jsou právě akční ceny . Tak proč je nevyužít ?

Chcete své kola zkrášlit a nechcete utratit spoustu eur ? V tom případě vám stránka www.pneumatiky.sk společnosti Pneumatiky Slovensko s.r.o., nabízí širokou škálu plechových , ocelových disků. Stačí si jen vybra .

Podobné články:

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *